קידום לוקאלי בגוגל

האינטרנט הוא מקום גדול ואינסופי. כאשר אנחנו רוצים לקדם את העסק שלנו אנחנו לא רוצים לקדם אותו לכל העולם אלא לכמה מקומות ספציפיים שקרובים למיקום הפיזי של העסק. קידום או פרסום מסוג זה באינטרנט נקרא גם קידום לוקאלי. קידום זה יעיל מאוד וכדאי מאוד לעסקים כמו בתי קפה, מסעדות, ברים, חנויות שונות ועוד…. . כאשר אנחנו רוצים שאנשים ברדיוס הקרוב למקום העסק שלנו יכירו את העסק ויהפכו להיות לקוחות שלו אנחנו חייבים לקדם אותו באופן לוקאלי ולשפר את התדמית החיובית של העסק שלנו.

קידום לוקאלי בגוגל – לאיזה עסקים זה מתאים?

קידום לוקאלי מתאים למגוון רחב מאוד של עסקים. כיום יש שני סוגים עיקריים של עסקים עסקים שיש להם חנות ומקום פיזי ועסקים וירטואליים שפונים לכל העולם. כאשר אנחנו רוצים להביא כמה שיותר לקוחות לעסק הפיזי שלנו אנחנו צריכים לקדם אותו באופן לוקאלי בגוגל. קידום זה יכול להיות איכותי מאוד ולאפשר לנו להגיע לאלפי לקוחות חדשים. בקידום לוקאלי חשוב לשים לב ל:

  • בחירת שמות המקומות בהם מפרסמים
  • בחירה של קידום במקומות שהרדיוס שלהם קרוב למקום העסק שלנו
  • קידום ישיר וחיובי שפונה ישירות לגולשים
  • פרסום שיהיה כנה ואמיתי
  • יצירת תדמית חיובית לעסק שלנו

כאשר נקפיד על כללים אלו יהיה לנו קל יותר לקדם את העסק שלנו באופן לוקאלי בגוגל. הקידום עצמו חייב להיות מושך לעין ולעניין את הגולשים. ניתן לקדם גם באופן שימשוך יותר לקוחות כמו למשל מבצעים.

קידום לוקאלי בגוגל – למה זה עובד?

קידום לוקאלי עובד כי כאשר אנשים באים לחפש פאב או מסעדה לצאת אליה בערב הם מחפשים מקומות שקרובים לאיפה שהם נמצאים באותו רגע. באופן דומה כאשר אנשים רוצים לשכור עורך דין או רואה חשבון הם רוצים לשכור אנשי מקצוע שקרובים למקום המגורים שלהם. בסופו של דבר קידום לפי מיקום עובד כי הוא פונה ישירות לצורך של הלקוח ולמה שהוא צריך באותו רגע.

 

כאשר אנחנו שוכרים מקדם אתרים כדאי לנו לבקש ממנו לקדם אותנו באופן לוקאלי. מקדם האתרים ידע למשוך לקוחות לעסק שלנו באופן איכותי וגדול מבחינה כמותית. בסופו של דבר בשביל שהעסק שלנו יצליח אנחנו חייבים שיהיו לנו כמה שיותר לקוחות. מתן דגש על יצירת תדמית חיובית לעסק שלנו יכולה לאפשר לנו להגיע לכמות גדולה יותר של לקוחות ולאפשר לנו להצליח יותר בעסק שלנו. קידום לוקאלי בגוגול עם iTKor Digital

יש לכם חנות והוא לא נמצא בדף הראשון בגוגל?

הזמינו שיחת יעוץ חינם!

מאמרים שאולי יעניין אותך!